Otevřené sklepy Bavory 2018

1.9. 2018 - 2.9. 2018

 Vážení přátelé dobrého vína,

dovolujeme si Vás dne 1.9.2018 pozvat do naší malebné vesničky Bavory, která se nachází na úpatí Pálavských vrchů. Tradice výroby vína je u nás hluboce zakořeněna již z dávné minulosti. Kvalita našich vinic, která je podtržena jejich polohou, bude pro vás tou opravdovou zárukou, že během návštěvy místních  převážně rodinných vinařství ochutnáte opravdu ta nejlepší vína.

Otevřených sklepů v Bavorech se kromě místních vinařství zúčastní i několik velmi zajímavých hostů, včetně vinařství ze zahraničí. Kromě špičkových vín, dělaných s láskou a největší péčí vám nabídneme i množství gastronomických zážitků, které budou vycházet zejména z tradičních moravských receptů. Mimo jiné se můžete těšit na místní sýry, zabíjačkové pochoutky, uzená masa, klobásky, guláše a další dobroty. Dále se můžete těšit na bohatý doprovodný program včetně místního folkloru a taneční hudby.

Od 1.6.2018 bude na  webových stránkách http://www.otevrenesklepybavory.cz zahájen zvýhodněný předprodej vstupenek. K tomuto datu budou také doplněny podrobné propozice. Počet vstupenek na tuto akci bude limitován, aby jste mohli v klidu plně vychutnat rodinnou atmosféru tohoto svátečního okamžiku.

Doufáme, že vás naše nabídka zaujme a že tento neobyčejný zážitek prožijeme společně.

Ubytování si můžete zarezervovat zde 

http://www.apartmany-bavory.cz

Kontakty


Apartmány Bavory
Bavory 138
692 01 Bavory 138


mobil: +420 737 246 500
info@degustacni-salon.cz

Odběr newsletteru


Přihlašte se pro odběr našich akcí
Přihlásit k odběru

Přihlásit k odběru