Návštěva sklepů

Každý vinný sklep má svůj vlastní příběh. Přijeďte si jej nejen poslechnout, ale především prožít. Objevte atmosféru tří století a výsledek poctivé práce mnoha generací vinařů, kterou jsme pro vás zachovali v jedinečném uceleném podzemním komplexu Degustačního salonu Pálava s celkovou kapacitou až 150 míst k sezení, rotundou a temperovaným sklepem.

Degustační salon Pálava

V blízké době pro vás otevřeme ojedinělou expozici vín od vinařů z pálavského regionu (vinařská oblast Morava, Mikulovská podoblast). Hrozny pocházejí výhradně z vinic Chráněné krajinné oblasti Pálava, kde se réva pěstuje se zvláštním zřetelem na ochranu krajiny.

Vybraná vína budou uložena v boxech a spolu s podrobným popisem jednotlivých šarží jsou určena ke vzdělávání návštěvníků o víně a propagaci vinařství v CHKO Pálava. Vína bude možné po ochutnání zakoupit přímo na místě nebo prostřednictvím našeho e-shopu.

Součástí sklepních prostor Degustačního salonu Pálava bude do budoucna také menší naučná expozice o historii i současnosti místního vinařství.

Rotunda

Jedná se o nově vybudovaný menší kruhový sklep s kapacitou cca deset osob, s uzavřenými kójemi, kde si mohou členové Klubu Degustačního salonu Pálava uložit svá vína a degustovat společně s přáteli u kulatého stolu...

Temperovaný sklep s posezením

Po prohlídce chladnějšího sklepního labyrintu jistě přijde vhod posezení v temperovaném sklepě s kapacitou cca 80 míst k sezení. Zajistíme vám občerstvení dle vašeho výběru a na přání i cimbálovou nebo jinou muziku. Sklep je svým vybavením vhodný i pro pořádání firemních akcí, menších kongresů, svateb, oslav nebo pracovních schůzek. Proč nespojit příjemné s užitečným, že?

Bar

Součástí podzemního komplexu je také menší bar s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Ruku na srdce – po návštěvě vinného sklepa přijde jistě vhod nějaké to nealko, ale možná taky půllitr točeného piva. Ne nadarmo vinaři na jižní Moravě jdou po návštěvě sklípku „srazit kyselinku“ právě jedním oroseným... Bar je v provozu v době pořádání akcí ve sklepě.

Kontakty


Apartmány Bavory
Bavory 138
692 01 Bavory 138


mobil: +420 737 246 500
info@degustacni-salon.cz

Odběr newsletteru


Přihlašte se pro odběr našich akcí
Přihlásit k odběru

Přihlásit k odběru