Návštěva sklepů

Každý vinný sklep má svůj vlastní příběh. Přijeďte si jej nejen poslechnout, ale především prožít. Objevte atmosféru tří století a výsledek poctivé práce mnoha generací vinařů, kterou jsme pro vás zachovali v jedinečném uceleném podzemním komplexu Degustačního salonu Pálava s celkovou kapacitou až 150 míst k sezení, rotundou a temperovaným sklepem.

Degustační salon Pálava - ZAVŘENO 2024 - 2025

Otevřeli jsme pro vás ojedinělou expozici vín od vinařů z pálavského regionu (vinařská oblast Morava, Mikulovská podoblast). Hrozny pocházejí výhradně z vinic Chráněné krajinné oblasti Pálava, kde se réva pěstuje se zvláštním zřetelem na ochranu krajiny.

Vybraná vína jsou uložena v boxech a spolu s podrobným popisem jednotlivých šarží jsou určena ke vzdělávání návštěvníků o víně a propagaci vinařství v CHKO Pálava. Vína je možné po ochutnání zakoupit přímo na místě nebo prostřednictvím našeho e-shopu.

Součástí sklepních prostor Degustačního salonu Pálava je  také menší naučná expozice o historii i současnosti místního vinařství.

Temperovaný sklep s posezením

Po prohlídce chladnějšího sklepního labyrintu jistě přijde vhod posezení v temperovaném sklepě s kapacitou cca 80 míst k sezení. Zajistíme vám občerstvení dle vašeho výběru a na přání i cimbálovou nebo jinou muziku. Sklep je svým vybavením vhodný i pro pořádání firemních akcí, menších kongresů, svateb, oslav nebo pracovních schůzek. Akci je nutné objednat předem. Proč nespojit příjemné s užitečným, že?

Bar

Součástí podzemního komplexu je také menší bar s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Ruku na srdce – po návštěvě vinného sklepa přijde jistě vhod nějaké to nealko, ale možná taky pivo. Ne nadarmo vinaři na jižní Moravě jdou po návštěvě sklípku „srazit kyselinku“ právě jedním oroseným... Bar je v provozu v době pořádání akcí ve sklepě.

 

Kontakty


Apartmány Bavory
Bavory 138
692 01 Bavory 138


mobil: +420 737 246 500
info@degustacni-salon.cz

Odběr newsletteru


Přihlašte se pro odběr našich akcí
Přihlásit k odběru

Přihlásit k odběru